Really hope you can read cursive and I really hope this helps! (:
97.45 / 5 = 19.49 per gallon
and then there is 21.95 per gallon
the better deal would be the 5 gallon bucket for 97.45 because if u buy it this way, it is cheaper by the gallon
No it’s not that’s the wrong answer