1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
White raven [17]
3 years ago
9

What is f and g answers

Mathematics
1 answer:
Arte-miy333 [17]3 years ago
6 0
F.
Paul: 5x+20               Monica: 10x+5


You might be interested in
Help Plz AZAP! ONLY TWO QUESTIONS HELP!!!! THEY ARE DIFFERENT!
NeX [460]

Answer:

ask your math teacher

Step-by-step explanation:

get some help from a tutor.

6 0
3 years ago
You have 4 cup you gave 2 to your friend. How much do you have
lesya [120]

You have 2 Cups lefts.


<em><u>-Jen</u></em>

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Factor out the greatest common monomial: 8x3 y2 - 12x2 y3 + 28x2 y
Zina [86]
Yes xy(8x2 y - 12xy2 - 7x) is the number you would use for the equation of the formula to figure out the mathematical term you would perhaps use if the values located inside the equation were numerous.
3 0
3 years ago
A car travels 3 miles. It's tires make 2640 revolutions. What is the radius of a tire in inches?
Alexus [3.1K]

Answer:

7929

Step-by-step explanation:

it is 7929 because if u times 3 and 2640 it's 7929

5 0
3 years ago
Plsssss Answer
Bezzdna [24]

50 per share hope this helped

6 0
3 years ago
Other questions:
  • Help in question six plzzzzzz
    5·1 answer
  • State the degree and leading coefficient of each polynomial in one variable -12-8x^2+5x-21x^7
    15·1 answer
  • At what points are the equations y=x2 and y=1/x+2 equal?
    13·2 answers
  • candy weighs a pumpkin at 12.23 pounds. if she splits it into four pieces, how much would each piece weigh ?
    13·2 answers
  • 21g = 84<br><br> A. g = 3<br><br> B. g = 4<br><br> C. g = 5
    9·2 answers
  • The degree received after completing a two-year program at a community college is called a....
    12·1 answer
  • Autumn charges a flat fee of $8 plus $10 an hour babysitting. Write an equation that represents the cost, y, after x hours of ba
    15·1 answer
  • A 5-yard roll of brown paper costs $0.55. What is the unit price?
    14·1 answer
  • Help me please edddd
    11·2 answers
  • Pls help me im not that smart !!
    13·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!