You can right it as 35 cents
Answer:
1.20 ÷ 4 = 0.30 per unit
Please mark as brainliest;)
Hmmmm...... Are you a 6th grader? I remember doing these in 6th grade.
Answer:
About 46 dollars an hour
Step-by-step explanation:
322/7 = 46
Answer:
y=-3/2x
Step-by-step explanation: