1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
jenyasd209 [6]
3 years ago
11

Find the domain and range of relation

Mathematics
1 answer:
Svetlanka [38]3 years ago
5 0
Go find ppl who need answers and get more points that’s what I’m doing sorry
You might be interested in
A taxi charges $2 for the first fifth of a mile and $0.25 for each additional fifth of a mile. What is the cost of a 2-mile ride
Svet_ta [14]

I believe the answer is $6.

7 0
4 years ago
1. Write 1/5 as a decimal
bija089 [108]

Answer:

1.5

1.5%

10/0

7/20

35.1%

8.20%

8.20

Step-by-step explanation:

there u go

7 0
3 years ago
Which is bigger 1/10 1/12
nasty-shy [4]
I'm pretty sure it's 1/10 because it is one out of ten instead of one out of 12 ya feel
7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Determine the sign of each product and place it in the correct category​
kicyunya [14]

Answer:

sorry i had too

Step-by-step explanation:

someone passed this to me) 90% of people marry there 7th grade love. since u have read this, u will be told good news tonight. if u don't pass this on nine comments your worst week starts now this isn't fake. apparently if u copy and paste this on ten comments in the next ten minutes you will have the best day of your life tomorrow. you will either get kissed or asked out in the next 53 minutes someone will say i love you

7 0
3 years ago
$32.00 for 10 cookies<br> Unit rate.
Nadya [2.5K]

Answer:

$32/10 = $3.2/cookie

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
Other questions:
  • Calculate the principal from the given interest, rate, and time.
    14·2 answers
  • 4. You are paid $7.45/hr at your part-time job. Your deductions are FICA (7.65%), federal tax
    8·1 answer
  • the networking organization you joined is throwing a party. you are in charge of buying the chips, which cost $2.50 per bag and
    7·1 answer
  • Help with direct variations
    10·1 answer
  • When applied to a triangle, a dilation with a positive scale factor does not preserve __________. A. angle measure B. orientatio
    15·2 answers
  • HELLO? Can anyone answer my question PLS!!! HELP!!!
    12·2 answers
  • Can someone help me here thx!
    14·2 answers
  • I need help please giving brainlest which statement accurately describes the scatter plot
    10·1 answer
  • PLEASE HELP NOW IM FAILING MATH
    15·2 answers
  • Alma is going to Europe and wants to exchange $1,200 into euros. If each dollar is 0.75 euros, how many euros will alma get?
    14·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!