What do you mean? More explanation <span />
Travis earns 9 dollars per hour and Natalie earns 11 dollars per hour
Answer:

Step-by-step explanation:
do yo want it as a decimal or a fraction?
Cost per kg=(total cost)/(total kg)
total cost
coconut juice: 2kg, at $5/kg, so 5*2=$10
coconut milk: 8kg, at $3/kb, so 8*3=$24
total cost=10+24=$34
total kg=2+8=10
cost per kg=$34/10kg=$3.40per kg