25:1 describes price to uniforms because each one costs $25
<em>5</em><em> </em><em>will</em><em> </em><em>be</em><em> </em><em>your</em><em> </em><em>answer</em><em> </em><em>of</em><em> </em><em>this</em><em> </em><em>question</em><em> </em>
A and C are correct, you have to multiply 32 by 4 and by 12, then add the aswers together to find how many juice boxes total.