Answer: $6.54
Step-by-step explanation:
The price of one orange is $1.09
The price of 4 oranges is $3.64
The price of 6 oranges is $6.54
Answer:
55
bisect means to cut in half so it is half of 110 so it is 55
Distance =
SUBTRACT DUH EASY