Answer:
I'm pretty sure the answer is A.
Answer:
9
Step-by-step explanation:
Answer:
$2.6
Step-by-step explanation:
12/4=3 that means each paintbrush cost $3
3.20/8=0.4 that means each pen cost $0.40
3-0.4=2.6
Hello :
let :

calculate : x ......x <span>≠ -1
</span>





the inverse function is :

domain of : g is the range of : f
as an interval : ]-∞: 3 <span>[</span>U ]3;+∞[