Answer:
$5.94
Step-by-step explanation:
Multiply 2.75 by $0.76 to get $2.09
Multiply 2.75 by $1.40 to get $3.85
Add $3.85 and $2.09 to get $5.94
Answer: 8 hours
Step-by-step explanation: First, find the unit rate. For one hour of work, she earns 0.05263157894. Multiply this number 152.
Answer:
i think its 8
Step-by-step explanation:
I'm not sure what the question is here. If an answer is communicative property, go with that. If it is asking for
, the answer is about 84.8230016469.