There is no way of knowing because they did not specify if it’s 17ft high, 17ft width, or 17ft length so she is most likely wrong
Answer:
6 for $1.26 is better
Step-by-step explanation:
$1.26/6 = $0.21 per can
$1.98/9 = $0.22 per can
Answer:
length is 17
width is 14
Step-by-step explanation:
Answer:
1. D
2. C
3. A
4. B
Step-by-step explanation:
________________
No you type the numbers press = and poof