1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
RideAnS [48]
2 years ago
15

PLEASE HELP! ITS DUE SOON! QUESTION IN PICTURE BELOW! PLEASE HELP!

Mathematics
1 answer:
Neporo4naja [7]2 years ago
3 0

Answer:

d

Step-by-step explanation:

I took the test. Hope I could help!

You might be interested in
Write the decimal expansion for each rational number. a.1/9 b.10/11 c.1 5/27
Contact [7]

Im answering your question bc I need points ty :)

5 0
2 years ago
Find the recursive formula for this general term formula. <img src="https://tex.z-dn.net/?f=t_%7Bn%7D%20%3D%20n%21%2F9%5E%7B-%28
cupoosta [38]
Please give me a couple of minutes, I’ll answer in the comment section
3 0
3 years ago
A company orders 6 boxed lunches from a deli for $41.40. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of eac
abruzzese [7]

Answer:

248.40

Step-by-step explanation:

plz make me branliest and like

3 0
2 years ago
how many 69's are in 696699669696969696996966996969696969696969696969696996969696969669696969699696696996969696?
Marrrta [24]

*☆*――*☆*――*☆*――*☆*――*☆*――*☆*――*☆*――*☆**☆*――*☆*――*☆*――*☆

Answer: 12

Explanation: I counted

I hope this helped!

<!> Brainliest is appreciated! <!>

- Zack Slocum

*☆*――*☆*――*☆*――*☆*――*☆*――*☆*――*☆*――*☆**☆*――*☆*――*☆*――*☆

8 0
3 years ago
Which expression represents the statement "12 divided by 3, then add 5"?
wlad13 [49]

Answer:

C!

Step-by-step explanation:

8 0
2 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Michael is 4 times as old as Brandon and is also 27 years older than Brandon. How old is Michael?
    10·2 answers
  • What is the equation of this line?<br> Y= 2x - 3<br> y=-x-3y = -2x - 3<br> y = x - 3
    14·1 answer
  • PLEASSSEEEEEEEEEEE HELP ME EEEEEEEEEEEEEEE
    11·1 answer
  • Multiply: (5 ft 6 in) × 4
    8·1 answer
  • A cube has volume 216cm find total surface area of cube​
    6·1 answer
  • A Fruit Stand sells 6 oranges for $3.00 and grapefruit for $2.40 people buy 10 oranges and 11 grapefruits much does the fruit sp
    8·2 answers
  • Decide which chi-square test (goodness-of fit, homogeneity, or independence) would be most appropriate for the given situation.
    14·1 answer
  • What is the slope of the line shown?
    13·2 answers
  • ‼️HELP PLEASE‼️ANSWER WITHIN 10 minutes ‼️‼️‼️‼️
    9·2 answers
  • Write the slope intercept inequality for the graph below.​
    8·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!