More details need to be provided to answer this question
Answer:
or 
Step-by-step explanation:
1.Find the Least Common Denominator (LCD)
LCD = 6
2.Make the denominators the same as the LCD.

3.Simplify. Denominators are now the same

4. Join the denominators

5.Simplify
= 
Answer:
$0.10/pencil
Step-by-step explanation:
Find the unit cost. To do this, divide $1.25 by 12 pencils, obtaining:
$1.25
---------------- = $0.1042/pencil, or (more logically) $0.10/pencil
12 pencils
Do u need a table or graph if a graph is needed then it have to include customer satisfaction and popularity over time as with the offers included bar/line graph if u wanna go on popularity use a pie chart
Answer:
A. -10
B. -1
C. 5
Step-by-step explanation:
A. 3x-4 = 3(-2)-4 = -10
B. 3x-4 = 3(1)-4 = -1
C. 3x-4 = 3(3)-4 = 5