Aubrey buys 3 pens and 5 pencils for $15. She may also buy 4 pens and 6 pencils for $19. How much does one pencil cost?
1 answer:
You might be interested in
Answer: square root of 10
Step-by-step explanation:
Answer:
the second one is the answer
The perimeter is 38.4 inches
Distance traveled should be on y axis
hours should be on x axis
increments should be 5
Answer:
2571.14
in terms of pi: 818.83
Step-by-step explanation: