Answer:
so y.u on it lollllll
Step-by-step explanation:
bro you hat brainly for wut
Answer:
$5.25
Step-by-step explanation:
3.75/15= 0.25 per oz
0.25* 21= 5.25
Answer:
3) (x-5)^2+y^2=36
Step-by-step explanation:
Use the Pythagorean theorem:
Answer: C. 7.5