7 oz bag:
110 ÷ 7 = 15.7143¢ per oz
9 oz bag:
146 ÷ 9 = 16.2222¢ per oz
So the answer is the 7 oz bag, hope this helps!
Answer:
Hello :) 12345678910
Step-by-step explanation:
Answer:
i Dont know
Step-by-step explanation:
i
d
o
n
t
k
n
o
w
Answer:
10:40
Step-by-step explanation:
As the left number increases by 1, the right number increases by 4. So as you can see, the left numbers go 3-4-5 while the right numbers go 12-16-20. So the answer is 10:40 because 10x4=40.
Answer:
the answer your looking for is 3
Step-by-step explanation: