The answer and work is in the SS below
Bro I got a video of those test answers just message me ur phone # I got all the geometry tests
Answer:
$1.80 per pound
Step-by-step explanation:
divide the cost by the number of pounds of strawberries to get your answer
4x+10y=-13...you have to add the variables that are the same and then subtract the 13 from 0
<span>2822183098.59. Convert both to meters and divide </span>