Answer:
yeah tbh i wanna know to
Step-by-step explanation:
sorry
So do the opposite of the answer like for example 4 +3\2 and your answer is y
the you do the rest
Answer 6 dollars and 52 cents
Step-by-step explanation: 6 1/4 = (6.25)
40.75/6.25 = 6.52 per unit price
Answer:
the answer is 32 to the 3rd power
Step-by-step explanation: