Answer:
They look AWSOME
Step-by-step explanation:
Honestly, I couldn't paint to save my life.
Answer:
well heck i cant see the picuter
Step-by-step explanation:
Answer:
i think the answer is A
Step-by-step explanation:
again "i think". so i could be wrong
The unit rat is the cost per 1 unit
cost per 1 tomatoe
3.4/4=1.7/2=0.85/1
unit rate is $0.85 per tomatoe
y=4
4x−4
Step-by-step explanation:
cant explain rn