1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
joja [24]
2 years ago
7

I really need this fast

Mathematics
1 answer:
Andrews [41]2 years ago
4 0
I believe its C, since the square root of 2 never (sorry if its wrong)
You might be interested in
X^2 - 4x - 4y = 0 in standard form
DENIUS [597]

Answer: y= 1/4x^2-x

I  guess

3 0
2 years ago
PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ HELP ME
slava [35]

Answer:

the answer is 2119

Step-by-step explanation:

1+1=1

3 0
3 years ago
Answer needed Answer needed!
Sauron [17]

Answer:

I plotted points since i cant draw lines very well with a mouse

Step-by-step explanation:

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Let's make one thing clear. That thing you see in the mirror is you being garbage.
xenn [34]

Answer:

Nice roast

Step-by-step explanation:

Don’t be mean tho :(

6 0
3 years ago
Miguel wants to buy a condominium. He has the choice of buying it now or renting it with the option to buy at the end of 3 years
kolbaska11 [484]
Total amount paid if he bought = 6000 + 726(12 x 3) = 6000 + 726(36) = 6000 + 26,136 = 32,136
Total amount paid if he rents = 2000 + 37P, where P is the monthly rent

For renting to be cheaper
2000 + 37P < 32,136
37P < 32136 - 2000 = 30136
P < 30136 / 37 = 814.49

Therefore, the maximum rent he could pay is $814
5 0
2 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Write number in two other forms 40,000+1,000+300+70+8
    11·1 answer
  • The average pumpkin weighs 6 pounds. The prize winning pumpkin weighs 324 pounds. The prize winning pumpkin weighs as much as ho
    14·2 answers
  • 1 + -6 + -3u + 2 + -5u + -9
    10·1 answer
  • A 9-foot roll of wrapping paper costs $10.26 . What’s the price per yard?
    15·1 answer
  • Equation for the calculation of 5 times the difference of 29 and 14 minus 11
    7·1 answer
  • Determine the slope for the line that passes through the points given by the table of values.
    12·1 answer
  • You bought your friend's bike and owe $60.00 to your friend to finish paying for it. You do chores and earn $4.00 per day (7 day
    11·1 answer
  • Express your answer in scientific notation.<br> 4.9 X 10^5 – 5.8 X 10^4<br><br> WILL MARK BRAINLIST
    13·1 answer
  • What is the answer for this problem?
    15·1 answer
  • A lumberyard will deliver wood for $7 per board foot plus a delivery charge of $10. Find a function C(x) for the cost (in dollar
    12·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!