Answer:
4 oranges.
Step-by-step explanation:
First, you find the unit rate of cost per orange, which is $0.70, then divide that by $2.80.
okfeokrokgtdpibkg gf eh5 egtdfgre cx 56
4wr er0gi j 8jf8g r8gj v b gg r fdcth s dc67 858 568 5685 685
3.6 is the correct answer because it is bigger,
John is 18 years old.