。☆✼★ ━━━━━━━━━━━━━━ ☾
I believe you just multiply all the values together
3 x 3 x 9 = 81
You can make 81 different pizzas
Have A Nice Day ❤
Stay Brainly! ヅ
- Ally ✧
。☆✼★ ━━━━━━━━━━━━━━ ☾
Answer:
$0.64
Step-by-step explanation:
Unit price is the cost of a single metre of ribbon
5.12/8=0.64
Answer:
1.2 or 1.22 (Doesn't matter)
Step-by-step explanation:
Answer:
Step-by-step explanation:
It 6/88/3/19