If you take 0.98 and multiply by 2.5 you get 2.45 so there is no better deal. ☺
Answer:
hjbbbbgftjhtdfmyhmvbgmjvg
Step-by-step explanation:
hvvvvvvvvvvvvvvvvvv
Hello.
The answer to 1 is <span>$3,180
All you have to do is divide 21,200 by 15%
The answer to 2 that is also true. You would have to find the unit rate to be able to find how much miles to operate.
Have a nice day</span>