The anser i got was 3.33333 but i think you would plot it as 3.25
Answer: H
Step-by-step explanation:
7% of 21 is 1.47
To solve this, you divide the price by the amount of ounces, and find the one which results in the smallest number. That was B, $4.29 for 12 ounces.
Y= 13.18x + 36 Blank 1: 13.18 & Blank 2: 36
Answer:
What is the the given line?
Explanation: