Answer:
386- Adults 761-students
Step-by-step explanation:
So I looked it up and it says something about 8 hours
Answer:
3
Step-by-step explanation:
First we must find the total boxes of pens
15 + 9 = 24
Then we can divide the total cost by the total number of boxes of pens
$72 / 24 boxes = 3
Answer:
Rotation 90⁰ clockwise about point (-1,-1)