It is hard to find out question cn u pls take a pic and upload so it will more easier to find out the question
Its 3,167 hope this helped
Answer:
there is no given angle here man
Step-by-step explanation:
Answer:
$9.59 for 7 bags of potatoes
Step-by-step explanation:
First you find the unit rate by dividing 6.85 by 5.
The unit rate should equal $1.37.
Then you multiply that and 7 which equals $9.59