The answers are 1, 2, 5, and 7
The answer to your question is C
Answer:
Typically you have to turn in your projects and assessments to get an A depending your school policies
Step-by-step explanation:
Answer:
24 ounces for 4.80
Step-by-step explanation:
to find unit cost divide price by amount
4.40/20=0.22
4.80/24=0.2
5.3, 5.3000? I'm not entirely sure, however.