Answer:
18ywjhtzk8ywbhuj
Step-by-step explanation:
ujzjtzjdjwjduxhxhwbsusuww
Answer:
i think thats right
Step-by-step explanation:
Huh? What does this mean?
Answer:
$2370.59
Step-by-step explanation:
the final balance is $2370.59
The unit rate is $1.25 per pound