The answer:
122
Explanation:
Do you need one ?
The lunches cost 8.79 dollars per student and guessing that the teacher and student tickets cost the same, the passes are 17.83 dollars.
The answer may be 7 or 12
Answer:
it's 12 because
2×6=12
3×4=12
4×3=12
and all of them have twelve
The answer is B. 10 9/12 + 2 1/12= 12 10/12. 12÷2=6 10÷2=5 making the answer 12 5/6