1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Julli [10]
3 years ago
9

Write863.141 In expanded form

Mathematics
1 answer:
skad [1K]3 years ago
6 0

Answer:

800+60+3+0.1+0.04+0.001

You might be interested in
PLEASE HELP ME WITH THIS ASAP
romanna [79]

Answer:

a) When x = 2, y = 0

and when x = 3, y = 4

b) curve C

c) 2 and -1

Step-by-step explanation:

4 0
2 years ago
Round 415,203 to the thousands place
sergey [27]
415203 rounded to the thousands place is 415,000
6 0
2 years ago
Read 2 more answers
I need help ASAP (will give brainliest)
Burka [1]
IT IS C BECAUSE IT IS SAYING IT WAS 43 AND IS NOW DROPPING BY -3
8 0
3 years ago
Liam bought 2 vintage movie posters, 2 rock posters, and 1 rap poster. He applied a $35 gift card to the total purchase and a ha
MA_775_DIABLO [31]
The vintage movie posters and the 2 rock posters could be priced the same, $8.
8 x 4 = 32.
the rap poster could be $6, but with the half-off coupon it comes to $3
32 + 3 = 35
assuming the gift card covers the total cost, this reasoning is correct.
4 0
3 years ago
Four gallons of gas cost $16.80. what is the unit rate?
SashulF [63]
1 gallon is $4.20
16.80/5=4.20
4 0
2 years ago
Other questions:
  • Find the mean for this of data: 18, 26, 16, 14, 26
    14·2 answers
  • Explain why three-dimensional graphs can be misleading. What would be a better type of graph to
    14·1 answer
  • Stephen Curry plays for the Golden States Warriors and touts a 90% free throw shooting record. If he shot 20 free throws in a ga
    14·1 answer
  • 24 is what percent of 32
    9·2 answers
  • Nmbffggyffgggggggggggggg
    12·2 answers
  • Mr Jones bought a snowboard. The 6% sales tax on the snowboard was $32.50. What was the total cost including the sales tax? (rou
    13·1 answer
  • Cliff earns $15 for each hour that he works as a television sales person plus an additional $10 for each television that he sell
    5·2 answers
  • Given square ABCD, with point P on side AB , point Q on side BC, point R on side CD, and point S on side DA as shown. Additional
    12·1 answer
  • Marty has $110 and is spending it at a rate of $3 per day. How much money does he have left after 14 days? Write your answer in
    5·2 answers
  • The first equation in the following system gives the company's cost of making x purses. The second equation gives the company's
    7·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!