16 because if she wants to do it in a 8 hour work day she’d make $72 and make 16 deliveries and have two extra dollars
Answer:
B is the answer
Cost of each egg= 1.80/12=$0.15
Step-by-step explanation:
Answer:4
Step-by-step explanation:
Can you post this and provide a picture please so I can help you ?
Explanation:
Answer:
D.) (5, 3)
Step-by-step explanation:
Solution is where two lines intersect
Both lines intersect at x = 5 and y = 3
Answer
D.) (5, 3)