$33.33
20/9 = $2.22 per sheet
$2.22*15 = $33.33
Answer:
i think its 320
Step-by-step explanation:
i looked it up
That would be the average of total time paddled upstream & downstream . . . 12 miles / 7 hours = approx 1.71 miles per hr
Answer:
hope this help
Step-by-step explanation:
sorry..I send pic instead..hope this help
Answer:
d
Step-by-step explanation: