Well after reading this 100 times I haven't found a 100% sure answer but I think its A
hope its right and it helps :D
Answer:
600 units of for snack-size, 1800 units for family-size
Step-by-step explanation:
3/12 if u break each granola bar into four pieces
Here's the way to go:
<span>25 Euros $1.20
------------- * --------------- = number of American dollars equal to 25 Euros.
1 1 Euro
Cancel "Euro" in the 2 places where it occurs. The numeric outcome will be $30.</span>