1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Amanda [17]
3 years ago
9

Dustin just got a new credit card that offers both an introductory APR and a

Mathematics
2 answers:
erma4kov [3.2K]3 years ago
4 0

Answer:

APEX CONFIRMED 2.7%

Leto [7]3 years ago
4 0

Answer:

2.7%  Confirmed

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Help me! Thanks a lot.
kari74 [83]

Answer:

4

Step-by-step explanation:

1 x 24

2 x 12

3 x 8

4 x 6

8 0
4 years ago
How do I solve number nine
IRINA_888 [86]
X times 150 =y that is your answer

8 0
3 years ago
11 14/15 as a decimal
mestny [16]

Answer:

11.933333333

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
A boat leaves a pier and travels 15 miles due east, then turns and travels 15 miles in the direction N 20 E. Which diagram repre
Fed [463]

Answer:

I chose B

Step-by-step explanation:

Because it goes north and east, and i got an 84

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Evaluate the expresion -6 - -<br> 3
77julia77 [94]

Answer:

-3 two minuses make a plus so it's-6+3=-3

6 0
3 years ago
Other questions:
  • I don’t understand the question ! Plz help me !
    12·1 answer
  • Every time Tom and Maya have a child, there is an equal probability of it being a boy or a girl.
    8·1 answer
  • A 6 pound bag of oranges cost 6.78 What is the unit price?
    11·1 answer
  • Which statement is true about the graphs of the two lines y= -8x-5/4 and y= 1/8x+4/5?
    13·1 answer
  • PLEASE HELP! Which of the following is a discrete random variable? a) length of time you play in a baseball game b) length of a
    9·2 answers
  • 4. If it costs $18 for 24 pounds of grapes, how much would 8 pounds cost? What is the unit rate?
    8·1 answer
  • Write the polar equation in rectangular form.
    14·1 answer
  • What are the names of the two angles? *
    15·1 answer
  • Brenda buys a shirt for $40. She has a coupon for 25% off. What is 25% of $40?
    6·2 answers
  • Find the slope of the line through each pair of points.<br> (2,-2),(4,2)
    13·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!