Answer:
50 cents/3 ounces = 16.67 cents/ounce
Step-by-step explanation:
maybe
Answer:
The answer is C
Step-by-step explanation:
I pick that answer because you have divide
Answer:
I think you would have to draw lines like is the graph book, you will see that they have two axes which is the y and the x.You will then have to fix in numbers and indicate the y= 2x+1.
Step-by-step explanation:
hope it helps
Answer:
36
Step-by-step explanation: