1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
prohojiy [21]
4 years ago
14

I DON'T NEED HELP ANY MORE THX FOR ALL THE NON EXISTENT ANSWERS REALLY APPRECIATE IT

Mathematics
2 answers:
Masteriza [31]4 years ago
3 0

yeah no problem wish I cudve helped u

tensa zangetsu [6.8K]4 years ago
3 0

Answer:

Yea sure anytime

You might be interested in
Please help ASAP, No links or report, Tysm!
Margarita [4]

Answer:

<u>96 ft</u> is the perimeter of the figure.

Step-by-step explanation:

9 + 9 + 9 + 9 + 9 + 9 + 12 + 30 = 96

Have a nice day!

4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Can you please answer this question?
liraira [26]
300miles/20sec=?miles/1min
900miles/60sec=?miles/1min
900miles/1min=?miles/min
?=900 miles
3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Plz help wit number 5 will mark Brainiest
Nana76 [90]
The function is y=2x
this means that the solutions will have the form (x, y)=(x,2x).
For example: (0,0),(1,2),(2,4),(3,6) are solutions.
The first answer choice satisfies the above conditions.
The second answer choice contains (2,2), and (2,6), both of which do not satisfy the (x,2x) condition, so it's not correct.
The third answer choice contains (4,2), which again does not satisfy (x,2x), so not the right answer.

3 0
3 years ago
HELP ASAP<br> AS SOON AS POSSIBLE<br> AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
frez [133]

Answer:

-18+12

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
A taxi ride costs $32. Paulie gives the
igor_vitrenko [27]

Answer:

$36.8

Step-by-step explanation:

to find the total amount, you must do 32 x 115% aka 1.15

32 x 1.15 = 36.8

Therefore $36.8 is the total amount Paulie needed to pay!

5 0
3 years ago
Other questions:
  • a toy rocket is launched from the top of a 48 foot hill. The rockets initial upward velocity is 32 feet per second and its heigh
    13·1 answer
  • Evaluate.<br> 6!4!<br> -----<br> 5!2
    14·1 answer
  • What are the zeros of the quadratic function?<br><br> f(x)=4x2−100
    6·1 answer
  • Please help me, thank you.
    7·1 answer
  • Can u pls help me with this question
    10·1 answer
  • Consider the equation: X^2+16x-2=11 1) Rewrite the equation by completing the square
    9·2 answers
  • 8/11 x (5/9 - 1/6) ÷ 1 5/9​
    10·1 answer
  • Find the measure of one interior angle in each regular polygon. Round to the nearest tenth if necessary
    6·1 answer
  • A 6-pack of light bulbs costs $7.38. What is the unit price?
    13·1 answer
  • A customer spent no more than $500 for a television
    14·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!