12.60 / 7 = $ 1.80 per bottle
10.98 / 6 = $ 1.83 per bottle
18.10 / 10 = $ 1.81 per bottle
16.38 / 9 = $ 1.82 per bottle
best buy (cheapest) is : $ 12.60 for 7 bottles <==
ANSWER(S):
15.51
EXPLANATION(S):
15.51 rounded to nearest tenth is 15
*more than one answer
F= friends G= Gorilla grip H= hoez O= ops