3/5 is the answer. Difference means to subtract
Answer:
a-x
b-/
Step-by-step explanation:
64/4x4=64
625x25/25=625
24, just do 6x4 because there are 4 sides.
2 oranges cost $2 . $9 - $2 = $7
then 12 apply of Lisa and 6 apples of Jeremy
= 18 ÷ 7 = 2.57. $2.57 for 6 apples
2.57 ÷ 6 = 0.43 each apple