1. 2.00/64=3.125 cents per oz
2. 7.50/256=2.930 cents per oz.
3. The best deal is at the whole sale
Answer:
I believe the answer ur looking for is 3 (D)
Step-by-step explanation:
HI
the answer is 200 millimeters
<333
Answer:
120 inches
Step-by-step explanation:
8 times 15 is 120
Answer:
3x - 14 < 3x - 15
-14 < -15
never true
Step-by-step explanation: