I'm sorry ninth grade slow learner
15.50 for 6 lbs......15.50/6 = $ 2.58 per lb
Answer:
45
Step-by-step explanation:
Let the three quantities be x, y and z.

Answer:
1
Step-by-step explanation:
Can't convert ml to cm, but can to cm cubed, so the answer would be, 200cm cubed