1. Money
2. Gray,Black
3. Get a truck not a car because if get a car and get in a car accident you will get hurt badly but with a truck not so bad
4. Your monthly payment depends on you and your dealership.
hope this helped
Answer:
wouldnt it be two
Step-by-step explanation:
if ms.young is make a (1) fruit basket and sends her cousin to put 2 green apples in each basket that would be 2 apples
Answer:
the answer is 114
Step-by-step explanation:
1.49/6 = 0.248 per oz
3.59/13 = 0.276 per oz
lowest price is A. 6 oz for 1.49
Divide 405 by 6 which is 67.5
So 67.5 per hour but it wants minutes
So divide 67.5 by 60 (minutes in an hour) and you’ll get 1.125 pages per minute