1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
kvasek [131]
3 years ago
7

I REALLY NEED HELP FAST! Name the marked angle in 2 different ways.

Mathematics
2 answers:
yan [13]3 years ago
8 0

Answer:

<opn and <npo

Vlad [161]3 years ago
7 0

Answer:

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Answer the statistical measures and create a box and whiskers plot for the following set of data. You may optionally click and d
ratelena [41]

sorry

look im trying to finish a challange u need premium if your going toask that big of a quietion my dude/dudet

3 0
3 years ago
JAYDEN MADE SOME CANDLES THAT EACH WEIGHS 1/2 POUND. HE SHIP THEM IN A BOX THAT WEIGHT 6 POUNDS. THE TOTAL WEIGHT OF THE BOX FIL
Ahat [919]

Answer: 12

Step-by-step explanation:

6 0
3 years ago
What is the area of this figure
vodomira [7]

area = 4 \times 4  +  \frac{4 \times 6}{2}   \\ = 16 + 12 = 28 \:  {yd}^{2}

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
4√3√2² please someone<br>​
lubasha [3.4K]

Step-by-step explanation:

13.8564064606

hope it helps

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Answer to this problem <br> 2³×(15-9)+7
Crazy boy [7]

Answer:

The answer is 55.

Step-by-step explanation:

hope this helps

2³×(15-9)+7

=8(15-9)+7

=120-72+7

=48+7

=55

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Find the image of A(6, -4) after it is reflected over the line y = - 2, then reflected over the line x = 1. (-4, 6) (-4, 0) (-4,
    9·1 answer
  • What is a genetic mutation?
    10·2 answers
  • recycled plastic keeps people warm. Some factories used recycled plastic, combined with other fabrics to make winter jackets. A
    14·1 answer
  • Rewrite the equation in exponential form:<br><br> log4(q) = m
    13·1 answer
  • Pleaseeeeeeeee help me
    10·1 answer
  • Which of the following is the best estimate of √80?
    15·1 answer
  • How do you find out if a graph has more than one horizontal asymptote?
    11·1 answer
  • A bakery sells 12 cookies for $24.00 If each cookie costs the same amount, how much does 1 cookie cost?
    9·2 answers
  • Geometry!! Please help best answer get brainiest
    6·1 answer
  • Yes I give brainless answer today please !!
    11·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!