1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
il63 [147K]
3 years ago
12

Circumference (Level 2) Need help with this.

Mathematics
2 answers:
irinina [24]3 years ago
7 0
.25 meters, correct answer :)
goblinko [34]3 years ago
6 0
.25 meters is the answer
You might be interested in
XY is formed by X(-9,-7) and Y (-3,5 is line j is the perpendicular bisector of XY
Mkey [24]
-12 because it just is
7 0
3 years ago
Find d: d= |5 1 -1 10|
alekssr [168]

Answer:

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
A store is having a sale in which all items are discounted 20%. Including tax , Jennifer paid $21 for a picture. if the sales ta
hammer [34]
Original price is $25. Hope this helps :D
5 0
3 years ago
Which choice is equivalent to the quotient shown here for acceptable
Gennadij [26K]
The answer to this question is A
7 0
3 years ago
Help,again... ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍
coldgirl [10]
144 ounces! There are 8 ounces in 1 cup. 8x18= 144!! :D
3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • 4. What’s the answer to this question?!
    5·2 answers
  • What the answer okokooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    12·1 answer
  • You have part-time job. You work for 3h on Friday and 6h on Saturday. You also receive an allowance of $20 per week. You earn $9
    5·1 answer
  • Kwesi is putting on sunscreen. He uses 3ml to cover 45 cm2 ​​ of his skin. He wants to know how many milliliters of sunscreen g
    12·2 answers
  • A semicircle and a quarter circle are attached to the sides of a rectangle as shown. What is the area of this figure? Use 3.14 f
    12·1 answer
  • What is a simple way to tell that -31 is not the slope of this graph?
    11·1 answer
  • Please help me is trigonometry or geometry idk
    11·1 answer
  • A 16-ounce bottle of shampoo costs $4.69. What is the price per ounce, rounded to the nearest cent?
    13·2 answers
  • What is the solution of 13 = t + 7 t​
    8·1 answer
  • What are the steps to solving the equation 3/8x+15/2=18
    7·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!