i can try to help
Step-by-step explanation:
C. She earned $3 per hour for gardening than for office work. You have to find the unit rate of how much she made per hour then subtract it.
90/9=10
65/5=13
13-10=3
Answer:
hope you liked it!
Step-by-step explanation:
give a thanks if it is correct!
Answer:
I got negative 7 if that helps.
Step-by-step explanation: