Answer:
324
Step-by-step explanation:
Answer:
ee
Step-by-step explanation:
Answer:
$0.29
Step-by-step explanation:
Multiply the unit weight ($0.24/ounce) by the weight (1.2 oz.):
$0.24 1.2 oz
.24 * 1.2 = $0.288
So, the rounded answer will be $0.29
Answer:
7
9
Step-by-step explanation:
key is the number of letters in each word
Answer:
the top box plot should be the way to go