1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
kondor19780726 [428]
3 years ago
6

reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mathematics
1 answer:
ladessa [460]3 years ago
3 0

Answer:

RE÷EEEEEEEEEEEEEEEEEE

You might be interested in
HELP ME PLS one bottle of shampoo costs 6 dollars for 8 Oz a second bottle costs 4 dollars for 5oz of shampoo wich has a lower u
raketka [301]

Answer:

The 8 oz has lower unit rate, it's lower by .2.

Step-by-step explanation:

8 oz divided by $6 = $1.333 for 1 oz  ---- (round to 1.3)

6 oz divided by $4 = $1.5 for 1 oz

8 0
3 years ago
What is 27 percent rounded to the nearest percent
Elina [12.6K]
27% is rounded up to 30%
8 0
3 years ago
HEEEEEELLLLLLLLPPPPPPPPPPPPP-2/3+1/3
motikmotik

Answer:

the total will be 1

Step-by-step explanation:

ok so the denomitor are matching so you can add straight across

1/3 +2/3 = 3/3

3/3 = 1 whole so there fore your answer is 1

Angie<3 have the best of best day today

6 0
3 years ago
What characteristic of a parabola can be easily identified when the factored form of a quadratic is given?
Shkiper50 [21]
D) the x intercept as you let each bracket equal to 0 to find the x coordinate 
3 0
3 years ago
PLEASE HELP !! ILL GIVE BRAINLIEST *EXTRA 40 POINTS* DONT SKIP :(( .!
UNO [17]

Answer:

D ez

Step-by-step explanation:

6 0
2 years ago
Other questions:
  • I’ve been having trouble with PEMDAS and exponents for a while. Could someone walk me through how to do this so maybe I can appl
    11·1 answer
  • In which quadrant does -8,-10 lie?
    9·1 answer
  • Solve the following system of equations graphically on the set of axes below.
    14·1 answer
  • How much medicine should he add to the food?​
    8·1 answer
  • Find the inverse of the function.<br>1x) = -3x-4​
    13·1 answer
  • A fish swins 12 miles upstream in 4 hours. The return trip only takes 3 hours. Find the rate of the current
    7·1 answer
  • The store bought them for $100 and marked them up 25% but no one was buying them! So the store discounted them 25%, what is the
    14·2 answers
  • Evaluate:<br><br> 48 ÷ 8 + 5 × (7 – 2)
    10·1 answer
  • The slope of the line that passes through points (3,−2) and (3,10) is
    6·1 answer
  • If the slope is 3/4 what does the 4 tell us to do?
    5·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!