1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
zepelin [54]
3 years ago
7

X y

Mathematics
1 answer:
zhannawk [14.2K]3 years ago
8 0

Answer:

uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Algebra 2. Questions
nalin [4]
Maybe the second one or third one
4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Work out the value(3^2)^2 x (10^3)^2
vredina [299]

Answer:

81,000,000

Step-by-step explanation:

(3²)² × (10³)²

(9)² × (1000)²

81 × 1000000

81,000,000

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Good afternoon, please help me with this question and if u get it correct ill give u the brainlest
Luden [163]

Answer:

3/5

Step-by-step explanation:

Hope that this helped :)

3 0
2 years ago
The graph shows a car's value as a function of its age.
otez555 [7]
The car was worth $10,000.

Hope this helps!
3 0
2 years ago
Read 2 more answers
The bill at a restaurant came to $136.40. The patrons decided to leave a 15% tip. What was the total bill including the tip?
katen-ka-za [31]

Answer:

156.86

Step-by-step explanation:

The tip of fifteen percent will be $20.46

The total will be $156.86

6 0
3 years ago
Other questions:
  • Find the product thanks
    10·1 answer
  • Apply the distributive property to factor out the greatest common factor 70-40p
    15·1 answer
  • Broccoli cost $3.14 a pound at the market. If Tyrell<br> bought 3.5 pounds, what was the cost?
    7·2 answers
  • When you multiply a function by -1, what is the effect on its graph?
    6·2 answers
  • Brittany read 100 pages in 97 minutes. How many pages can she read in 1 minute
    13·1 answer
  • May you help me with this plsss
    6·1 answer
  • 8 waffles cost $4 more than 8 pancakes Harry paid $18 for 4 pancakes and for workers what was the cost of a pancake​
    6·1 answer
  • Find the unit rate of the following: <br> (miles per hour)<br> 22.75 miles in 3.5 hours =
    12·1 answer
  • Help help helpe help !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    6·1 answer
  • Please help me find the area​
    7·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!