<span> $843.44 is the answer to this problem
</span>
Answer:3
Step-by-step explanation:
Answer:
C ( I think so)
Step-by-step explanation:
I hope this helps a bit.
Answer:
Step-by-step explanation:
maybe 8 or 1/9
97.45 / 5 = 19.49 per gallon
and then there is 21.95 per gallon
the better deal would be the 5 gallon bucket for 97.45 because if u buy it this way, it is cheaper by the gallon