Its 234!!!!!!!!!!!!!! Just checked my work
Answer: 4 apples for $3.64
Step-by-step explanation:
The best buy is going to be the one that costs the least. To figure this out, you divide the number of apples by the price. (do not round)
4/3.64=1.09
9/8.01=1.23
14/12.43=1.12
24/21.12=1.13
As you can see, the 4 apples for $3.64 is the better choice since the number is the least.
Amma solve it first then ill tell you what i got as the answer:)
48:42
16:14
56:49
I hope this helps.
Answer:
try 21
Step-by-step explanation:
if not im as stuck as you are :(