Answer:

Step-by-step explanation:


20.5/3.25 = 6.3
<span>so only six with a little cloth left over</span>
The answer is 1/4 because all you have to really do is simplify
2 oranges cost $2 . $9 - $2 = $7
then 12 apply of Lisa and 6 apples of Jeremy
= 18 ÷ 7 = 2.57. $2.57 for 6 apples
2.57 ÷ 6 = 0.43 each apple
Answer:
q=6
Step-by-step explanation: