1answer.
Меню
Ask question
Login
Signup
Ask question
Menu
All categories
English
Mathematics
Social Studies
Business
History
Health
Geography
Biology
Physics
Chemistry
Computers and Technology
Arts
World Languages
Spanish
French
German
Advanced Placement (AP)
SAT
Medicine
Law
Engineering
adelina 88
[10]
3 years ago
14
(04.05)
Mathematics
Answer
Comment
Send
1
answer:
algol13
3 years ago
6
0
So I think it is Dwat u think it is
Send
You might be interested in
Please hurry..........
Montano1993 [528]
Answer:
I think the answer is C
Step-by-step explanation:
5
0
3 years ago
Which function represents a translation of the graph of v=x^2
KatRina [158]
Answer:
B.
Step-by-step explanation:
That would be
y = (x +10)^2.
8
0
2 years ago
Can someone please help me on my question!! Thanks
RideAnS [48]
What is your question
5
0
3 years ago
Given the lengths of the sides which of the following would NOT be a right triangle?
zmey [24]
• 9.12.16
&
• 33,45,55
5
0
2 years ago
I am supposed to model this question with a inequality equation. Could someone please show me how I would write the equation?
lesya [120]
Scavdfdscdeereedefrrdeeeeeqwwwwwwwwwwwrrtrrrrrresfr
4
0
3 years ago
Other questions:
Jennifer has 84 yards of fabric. She makes 6 identical curtains and has 18 yards of fabric left over. Which equaton and solution
13
·
1 answer
Is this equation linear or nonlinear?<br> 5xy+4=9
14
·
1 answer
There are approximately 3.5 million deaths per year in a country express this quantity as deaths per minute
12
·
1 answer
I can make 6 pancakes with 2 eggs, 1 1/2 cup milk and 1/3 cup pancake mix. If I have five eggs, 1 1/2 cups pancake mix, and 2 pi
5
·
1 answer
Rearrange the density equation
13
·
1 answer
Which of the following sets of data fits the box and whisker plot
8
·
2 answers
How do I find out if it's adding, subtracting, or multiplying in these types of questions
14
·
1 answer
Equivalent ratios 5:22=_:66
15
·
2 answers
A shirt increased by 1/4 after the increase it was priced at £65 what was the original price of the T-shirt
10
·
1 answer
if one jar of jalapeños cost $2, how much will 7 jars cost? can somone help me do this step by step?!:)))
14
·
2 answers
×
Add answer
Send
×
Login
E-mail
Password
Remember me
Login
Not registered?
Fast signup
×
Signup
Your nickname
E-mail
Password
Signup
close
Login
Signup
Ask question!